LR KOZMETİK ÜRÜNLERİ TÜRKİYE VİTRİNİNDE (BU İŞİ YAPMAK İSTİYORSA

BİZ KİMİZ?

LR-International Mart 1985 tarihinde Almanya Ahlen'de kurulmuş 01.01.2006 tarihinden itibaren ürün yelpazesine sağlık ürünleri de katmış ve ismi LR Health and Beauty Systems olarak değişmiş, şu an 30 ülkede faaliyet gösteren çok kaliteli kozmetik, kişisel bakım ve sağlık ürünleri faaliyeti yürüten Avrupa'nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden biridir.

Doğrudan satış (Network Marketing) : Doğrudan satış günümüzde geleneksel perakende satış sistemine karşı giderek önemini artırmakta olan bir alternatiftir. Şu an dünya ticaretinin 200 Milyar Dolarlık kısmının doğrudan satış ile gerçekleştirildiği bildirilmektedir.

GELECEĞİN TİCARET KONSEPTİ ÇOK KATLI SATIŞ: Multi Level Marketing (MLM), devamlı kişisel başarılar üreten ve binlerce insanın yaşama bakışlarını ve yaşam kalitelerini olumlu yönde etkileyen bir ticaret ve prim sistemidir. Bu sistem yıllar içinde önemini Harvard Business School'da ders olarak okutulmak suretiyle kanıtlamıştır. Doğduğu yer olan ABD'de sayıları 500.000'in üstündeki dolar milyonerlerinin yaklaşık %20'si, servetlerini son on yılda kurdukları danışmanlık işleri sayesinde elde etmişlerdir.

 

 

NEDEN NETWORK MARKETİNG â?¦?
İş Hayatından Ne Bekleriz...?

GELİR!    GÜVEN!    GELECEK!

Aslında Aradığımız, Hayatımızın Geri Kalan Kısmı Değil mi?

Öyle Bir İşim Olsun ki;

Sermaye Gerekmese,
Çalışma Zamanımızı Biz Belirlesek,
Öğrenim Durumu Önemsenmese,
İş Yeri Zorunluluğu Olmasa,
Bizi Bölgelerle Sınırlamasa,
Çalıştığım Kadar, Hatta Çalıştırdığım Kadar Ödeme Yapılsa,
İstediğim Ölçülerde, işimi Büyütme Fırsatı Verilse,

Yeni insanlarla tanışma fırsatımız olsa,

Fırsat eşitliği olsa,

İşimizi çocuklarımıza miras olarak bırakabilsek,

Tatildeyken bile çalışabilsek,

Çalışma arkadaşlarımızı kendimiz seçebilsek,

EMEKLİLİK hatta standartların üzerinde bir EMEKLİLİK olsa,

Çalıştığımız şirket clk mercedes araba verse ve her 3 yılda bir yenilese,

Başka insanlarada yardımcı olabilsek,

Sadece TÜRKİYE de değil tüm dünyada kariyer fırsatım olsa vede teşfik edilsem,

Eğitimlerimi ücretsiz alabilsem,

Vs vs vs vs

BÖYLE BİR İŞ VAR MI  ? EVET LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS

                                                                                Girişimci veya Girişimci Olmak İsteyen,

Herhangi Bir Meslek Sahibi Olmayan ya da Ek Meslek Arayışında Olan, Aile Ekonomilerine Katkı Sağlamak İsteyen Ev Hanımları,

Akademik Eğitimlerini Tamamlayıp, İş Hayatına Hazırlanmak İsteyen Yeni Üniversite Mezunları,

Halen çalışan fakat işinden memnun olmayan, işini değiştirmek isteyenlerâ?¦

 

 

22 yıldan bu yana 30 ülkede ve bölgede şirketimizle çalışan bir çok insan gelirini artırıyor, borçlarından kurtuluyor, kendine bir gelecek inşaa ediyor... Siz de bu grubun içinde olmak isterseniz, aşağıdaki bilgileri iyice inceleyin lütfen.

Dilerseniz part-time, dilerseniz tam zamanlı olarak yapabileceğiniz bir iş fırsatı kapınızı çalmış durumda.

İş, temelinde, üretici ve tüketici arasındaki aracıları kaldırmaya dayanıyor. Bu aracıların
 yaptıkları karları artık siz elde edebileceksiniz.Yıllardır hızla büyüyen bu organizasyon sayesinde,
 insanlar alışverişlerinde
%40' indirimlerden faydalanmakla birlikte, cirolarıyla doğru orantılı olarak da % 3'den %21 ye kadar ek performans primleri almaktalar

Buna ilaveten ayrıca organizasyon geliri olarak da yine %3 ile %21 arasında gelir şansına sahip olunmakta...

Siz %21'lik seviyenizin yanısıra 4 kişi  işortaklarınızdan %21'lik seviyede olan ve siz dahil 6 ay bunubaşarıyla devam ettirdiğinizde ise firma sizi başarılı olduğunuz için 0 km CLK  MERCEDES ile ödüllendirmekte ve her 3 yılda bir yenisiyle değiştirmektedir. Şunu da ifade delim geldiğiniz %3 ila %21 arasındaki konum itibariyle ne kadar maddi kazancınız olacağını belirten tek NETWORK  MARKETİNG sistemi ile çalışmak ayrıcalıktır.

Gelir rakamlarına bakarsak ise, 22 yıllık parlak bir geçmişi olan ve 30 ülke ve bölgede
 faaliyet gösteren bu şirketin organizasyonuna katılmak, günlük
1,5-2 saat çalışmayla size 3-6
 ay  içerisinde rahatlıkla aylık 500-600 miyon YTL, 9-12 ay içinde ise aylık 2-2.5 milyar YTL
 kazandırabilir. Tabii ki, çalıştığınız süre arttıkça geliriniz de artabilecek.1-3 Yıl içinde ise aylık
 5.000-10.000 YTL ve daha fazla kazanır hale gelebilirsiniz. Bu rakamlar örnek olarak verilmiştir ve
 ortalama bir kişinin elde edebileceği rakamlardır. Ülkemizde bu çok yeni firmamızla hızla yükselip daha fazla maddi olanaklara ulaşma şansını bulacaksınız.

Şu andaki işinize ek olarak veya yeni bir iş imkanı  böyle bir gelir acaba hayatınıza bir şeyler katar mıydı?

Cevab
ınız EVET ise, lütfen aşağıdaki bilgileri daha da dikkatle inceleyin.

 

 


NETWORK MARKETİNG, doğrudan satışın geliştirilmiş bir türüdür. Doğrudan satış, en bilinen tanımıyla, bir mal ya da hizmetin, tüketicilere yüz yüze bir ilişkiyle ve genellikle de evlerde, işyerlerinde ve perakende satış noktası sayılamayacak yerlerde, bir distribütör tarafından anlatılarakulaştırıldığı bir satış yöntemidir.
 

 

NETWORK MARKETİNG  ise, İŞ ORTAKLARININ ( ÜYELERİN ), iki farklı faaliyetleri sonucunda kazanç elde edebildikleri bir doğrudan satış türüdür. Bunlardan birincisi, kişisel olarak yaptıkları satışlardan doğan kazanç;% 40 diğeri de, uygulanan plana göre, ekiplerine kayıt ettikleri kişilerin ve sonra da bu kişilerin kayıt ettiklerinin satışlarından doğan kazanç.%3 ila %21 Bu nedenle çok katlı pazarlama, kişiye kendi bağımsız işini kurma ve geliştirme şansını sunan bir olanaktır.

 
Ekonomiye Ne Gibi Yararlar Sağlar?

NETWORK MARKETİNG, ekonomiye son derece önemli katkıları vardır. Öncelikle, onbinlerce, yüzbinlerce insana, iş ve kazanç olanağı sağlayarak, bu kişilerin eksik istihdamlarını önleyerek önemli bir değer sağlar. NETWORK MARKETİNG , bireylere son derece düşük maliyetle ve kolaylıkla kendi işlerini başlatabilme olanağını sunar.
NETWORK MARKETİNG, dünya üzerindeki her ülkede ve her toplumda başarıyla uygulanabilen bir pazarlama yöntemidir.


Uygulayanlara Neler Sağlar?

NETWORK MARKETİNG
sistemini seçmiş bir firmanın ekibine kayıt olan bir kişinin elde ettiği ilk avantaj, kendisinin ve ailesinin ihtiyacı olan ürünleri tüketici fiyatı yerine iskontolu, toptan fiyat üzerinden alabilmesidir. Bu, firmadan firmaya değişmekle birlikte, 1200 kalem üründe firmamız ile % 40 indirimli bir alışveriş olanağı demektir. Bu yarar, bir tüketici olarak elde edilen yarardır ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olup bir ailenin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilen bir firmanın ekibinde bulunan İŞ ORTAKLARI ( ÜYELER ) için asla küçümsenmeyecek bir avantajdır.

İkinci avantaj, satış yaptıkça gelir hanesine yazılacak olan satış karıdır. Bu kazanç, özellikle faaliyete yeni başlandığı, henüz ekibin oluşmadığı ilk aylarda gelirin önemli bir bölümünü oluşturur.
NETWORK MARKETİNG de  kapı kapı dolaşarak satış yapılması beklenmediği ve hatta çoğu zaman teşvik de edilmediği için, İŞ ORTAKLARI( ÜYELER ) satışlarını yakın çevresinde yoğunlaştırır; kolay satış gerçekleştirip yüksek kazanç elde eder.

Üçüncü ve aslında en önemli yarar ise ekip oluşturması sonucunda, firmanın teşvik planına ve ekibin performansına göre elde edilecek olan iskontolar ve primlerdir. NETWORK MARKETİNG sisteminin motoru, itici gücü, bu iskonto ve primlerdir. Bir başka deyişle, NETWORK MARKETİNG in  sunduğu iş olanağıdır. Ekip kurarak kazanılan iskonto ve primler, NETWORK MARKETİNG sisteminin uygulandığı tüm ülkelerde gerçek zenginler yaratmıştır.

Tüketicilere Neler Sağlar?

NETWORK MARKETİNG sisteminin tüketicilere sunduğu en önemli avantaj, dağıtım ve tanıtım harcamalarından yapılan büyük tasarruflar nedeniyle ürünleri, çok ekonomik fiyatlara satın alabilmeleridir. Bu, tüketicinin elde ettiği birinci avantajdır.

Tüketicinin ikinci avantajı, bu yolla satın alacağı ürünler hakkında önceden çok ayrıntılı bilgilere sahip olabilmesidir. Ürünü satmakta olan kişi, tüketicinin belki akrabasıdır, belki arkadaşıdır ama büyük çoğunlukla yakın çevresinden bir kişidir. Tüketici, ürünlerle ilgili her türlü bilgi verici dokümanı kendisinden alabilir; ayrıca
İŞ ORTAĞI  da, tüketiciye ürünlerle ilgili her hususu anlatabilir. Bu, özellikle reklam bombardımanı altında şaşırmış günümüz tüketicisi için çok özel bir hizmettir.

NETWORK MARKETİNG sisteminin perakende kanalların gelişmediği yörelerde yaşayan tüketicilere sağladığı en büyük avantajlardan biri, onları ürünlere ulaşabilme ve ürünleri satın alabilme olanağına kavuşturmasıdır. Böyle uzak yerlerde yaşayan tüketiciler, maddi olanakları elverse dahi, perakende satış noktalarında ürünleri bulamadıkları için satın alamazlar. NETWORK MARKETİNG , tüketiciye bu engeli aştıran bir yöntemdir.

 

                      BULUNDUĞUMUZ SEKTÖR  PİRAMİT SİSTEMİ DEĞİLDİR...!!!!

 

 

   Kendi performansınızla orantılı ek bir gelir sağlayabilir veya bununda ötesinde maddi bağımsızlık sağlayabilecek harika bir gelir elde edebilirsiniz.

Uluslararası kariyer ile nitelendirilen
NETWORK MARKETİNG Sistemleri birçok ülkede olan faaliyetleri ile doymuşluk oranını yakalar daha sonrasında ise ön çalışmalar ile başka ülkelerde faaliyetlerine devam eder size gelene kadar zaten birçok ülkede vardır.
 
 
ŞİMDİ SİZE TÜRKİYEDEN BAŞLAYAN BİR ŞANS VERİYORUZ DÜNYADAKİ TÜRK NÜFUSUNU BİR DÜŞÜNÜN TÜRK CUMHURİYETLERİ VE ARAP ÜLKELERİNİ AYRICA AB ÜLKELERİ YANİ TÜM DÜNYA ÜLKELERİ !!!
İşte gerçek NETWORK MARKETİNG KARİYER & KAZANÇ FIRSATI 
 

                LR

 HEALTH & BEAUTY SYSTEMS
 
Tüm dünya üzerindeki NETWORK MARKETİNG firmaları 3 kategoride incelenmelidir.
Bu firmaların 3 evreleri vardır.
                              
EVRELER                                                                                         Kazanma şansı
1- Başlangıç               (Yeni kurulan)                                                    %70
2- Hızlı büyüme         (Markalaşma dönemi)                                      %20
3- Olgunluk dönemi  (3,5.10 ve üst zaman geçmişi olan)             %10 kazanır

LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS FİRMAMIZ İSE 1 Cİ EVREDE KAZANMA ŞANSINIZ % 100

 

1. Kısım

Kısım-Zaman dilimi içinde olgun hale gelmiş firmalar.

2. Kısım

Kısım-Bu kısımda olan firmalar ise NETWORK MARKETİNG sisteminde olmasına rağmen belli bir çizgide devam eden firmalar.

3. Kısım

Kısım- Firmalar ise başlamasına rağmen belli bir çizgiyi yakalayamayan inişli çıkışlı firmalardır.

 

Genel konum itibari ile baktığınızda belli bir zaman önce kurulan firmalarda kazanma şansınız oldukça zor ve tam anlamı ile rekabet düzeyinde.

1.Kısım-Zaman dilimi içerinde olgun hale gelmiş firmalar.
2.Kısım-Bu kısımda olan firmalar ise Network Marketing sisteminde olmasına rağmen belli bir çizgide devam eden firmalar.
3.Kısım- Firmalar ise başlamasına rağmen belli bir çizgiyi yakalayamayan inişli çıkışlı firmalardır. 

LR HEALTH BEAUTY SYSTEMS  İSE Yeni başlayan ve şu anda faaliyette olmamasına rağmen birçok ülkede izinleri alınmış hazır halde HEM KARİYER HEMDE KAZANMAK ADINA NETWORK DÜNYASINDA OLAN İŞ ORTAKLARINI BEKLEMEKTEDİR GEÇ KALMADAN YERİNİZİ ALMAK EN DOĞRU KARARDIR.
LR HEALTH BEAUTY SYSTEMS ;de İŞ ORTAĞI (ÜYE ) olanlar istedikleri bölgeden istedikleri gibi çalışabilirler.
Kurumumuzun amacı Türk İnsanının daha fazla kazanç elde etmesini sağlamaktır.
Bundan mutluluk duyarız
Türk;e esaret yakışmaz insanlar hürdür.Bizde bu fikre saygılıyız    

    
 BİZE KATILARAK HAYATINIZDA BİR FARK YARATABİLİR VE HIZLA BÜYÜYEN AİLEMİZİN BİR FERDİ OLABİLİRSİNİZ...
 
     Arkadaşlar bu işi yapmak isteyenler http:// photograpy28.blogcu.com dan bana ulaşabilirler. sevgiler..

 

  Aranan Nitelikler :

18 YAŞINDAN GÜN ALMIŞ

GİRİŞİMCİLİK RUHUNA SAHİP

YAZILI VE SÖZLÜ İLETİŞİMİNE GÜVENEN

UZUNVADEİ PLAN YAPIP STRATEJİK KARARLAR ALABİLEN

EĞİTİME AÇIK

KENDİ İŞİNİ KURMAYI HEDEFLEYEN

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !